خدمات بام پارس

سقف شینگل

آب بند دکوراتیو و سبک
اجرای سریع: اجراي آن عملياتی وسریع بوده و جهت کلیه ساختمان هاي قدیمی و جديد بام های شیبدار قابل استفاده مي باشد.

ساخت و نصب

ساخت و نصب انواع سوله، خرپا، پوشش سقف شیروانی، سردرب، آلاچیق، پیشانی ساختمان، سقف های ویلایی، پارکینگ، انباری، پاسیو، سالنهای صنعتی، دامپروری، تولید مواد غذایی، اجرا و نصب سقف کاذب.

اجرا و نصب سر درب

باشکل های مختلف دو ضلع مثلثی و طرح چینی و کلبه ای چهار ضلع مدل کتابی و مدل ابرویی بر روی درهای ورودی ویلاها و منازل مسکونی و بر روی پارکینگ ها با درب های کرکره ای برقی که با مخفی کردن رول کرکره بر روی در انجام می گردد.

اجرا و نصب پیشانی ساختمان

برای اجرای نمای دورساختمان و بر روی پنجره های ساختمان که با زیر سازی آهن و چوب به اوریب و قاب مثلثی برای زیبایی ساختمان و حفاظت از پنجره ها درمقابل باد و باران با ورق های پرچین سفال و نما و لمبه استفاده میشود.

سقف کلاسیک

برای سقف دوم ویلا ها و منازل مسکونی و مجتمع های اداری و تجاری با طرح ها ، شکل ها و جنس های مختلف استفاده می شود.

آندوویلا

نصب پلی کربنات، ورق فایبر گلاس، هواکش بادی، سر درب منزل،

سقف شیب دار

سقف پناهگاه یک ساختمان است و در کنار استحکام و زیبایی، به ساختمان هویت نیز می بخشد، از این رو یکی از اصلی ترین اجزای ساختمان شمرده شده و باید با دیدی تخصصی نسبت به کیفیت، طراحی و اجرای آن نگــاه کرد.

سقف شینگل

سقف شینگل از جمله رایج ترین سقف برای پوشش بام های شیبدار در ساختمان های اداری, مسکونی, تجاری و… میباشد.امروزه از آن به عنوان پوشش اصلی بام و پوشش نمای ساختمان استفاده میشود.

سقف شیروانی

یکی ازراه های که باعث افزایش ایمنی ساختمان می شود سبک سازی ساختمان است ومهم ترین روش های سبک سازی استفاده ازسقف های شیروانی می باشد مهم ترین بخش یک ساختمان سقف آن میباشد

آندوویلا

با گذشت بیش از10 سال از اجرا در سراسر کشور با اقلیم ایران کاملاً سازگاراست و خریداران در تمامی مناطق ایران از اجرای سقف آندوویلا رضایت داشته اند.درمناطق با رطوبت بالامثل شمال و جنوب کشور هرگز دچارپوسیدگی ونشتی آب نمی شود.

مراحل اجرای سقف شینگل

پوشش نهایی

پس از آماده شدن زیرسازی جهت اجرای پوشش نهایی انجام خواهد گرفت.

زیرسازی سقف شیبدار

جهت اجرای سقف های شیبدار ابتدا باید نشیمنی مناسب جهت قرار گرفتن زیرسازی سقف شیبدار ایجاد نمود

پوشش روی زیرسازی

پس از تکمیل زیرسازی سقف ها پوشش اولیه ی روی آنرا بوسیله ی مصالح متناسب با پوشش نهایی کاور می نماییم.