سقف شیبدار لواسان

سقف آندولین

آندولین  بامبو سبک و ایده آل برای هر دو خانه و ساخت و ساز است.این ویژگی یک تکنولوژی منحصر به فرد است که ترکیبی از الیاف سلولز و قیر می باشدو می توان آن را بیش از تخته سه لا یا سقف موجود نصب کرد.محصولات با کیفیت و رضایت کاربر بالا، شرکت بام پارس را با محصول  آندولین را به شماره یک در صنعت ساخت و ساز سقف قیر قهوه ای تبدیل کرده است..امروزه میلیون ها نفر از مردم در بیش از 120 کشور در سراسر جهان برای خانه های خود از سیستم های آندولین استفاده می کنند.

easy_2-150x150

نصب سریع

Wind-resistance-PICTO-150x150

مقاوم در برابر باد

ecologique-150x150

سازگاربامحیط زیست

watertight-150x150

نورپردازی

light_weight-150x150

سبک وزن

نمونه کار سقف آندولین

تکنولوژی سقف آندولین

آندولین ورق های سقف دار از مواد قیری ساخته شده و تقویت شده با الیاف سلولز و رزین های ترموستگی هستند. آنها همچنین دارای PPHR، منحصر به فرد، اختصاصی، تکنولوژی قبل از رنگدانه اختراع توسط اندولین.برای دوام بیشتر رنگ، این ورق های بامبو می تواند پس از نصب، رنگ شوند و یا با رنگ باشد.

 

همه ورق های قیری قرقره ای برابر نیستند. طول عمر و عملکرد در شرایط محیطی بستگی به روش های تولید و مشخصات فنی دارد. مواد آندولین به عنوان یک لایه تولید می شود تا عملکرد فنی برتر و تکنولوژی های طولانی تر نسبت به چند لایه را فراهم کند. محافظ تکنولوژی یکنواخت در طول زمان، در برابر تمیزکاری محافظت می کند و سطح ثابت کیفیت را تضمین می کند. در آندولین تیم تولید و تیم کنترل کیفیت ما استانداردهای تولید سازگار را در هر مرحله از فرآیند تولید ارائه می دهد تا کیفیت نصب محصولات با کیفیت بالا را به دست آورد و صاحب خانه ها بتوانند روی آن حساب کنند.

 

یک سیستم کامل سقف آندولین

آندولین چندین لوازم جانبی برای ورق های بام را ارائه می دهد تا یک سیستم سقف کامل برای نصب کننده ها و صاحبان خانه ارائه شود:

• Ridges، Verges و Valleys از همان مواد ساخته شده برای ایجاد یک ظاهر یکنواخت می باشند.

• اتصال دهنده ها به طور خاص برای سیستم های روکش صنعتی آندولین طراحی شده اند تا امکان نصب، افزایش دوام و زیبایی شناسی را فراهم کنند.

• نوارهای فلشینگ و نوارهای فلش برای جزئیات سقف، لوله های تهویه، دریچه ها و پرکننده ها و همچنین پنجره های سقف و فانوس های شیشه ای طراحی شده اند تا مشخصات و رنگ های ورق ساندویچی آندولین را طراحی کنند. ما همچنین پلی کربنات شفاف و یا ورق های PVC را ارائه می دهیم که به نور طبیعی اجازه می دهد تا از آن عبور کند.

آندوویلا قهوه ای

ورق های قیری قیفی اصلی سقف آندولین

بام پارس دارای دانش تخصصی از فرهنگ های سقف محلی، شرایط آب و هوایی و کاربردهای بام است و ما درک می کنیم که مصرف کنندگان و نصب کننده ها از مواد سقف آنها چه انتظاراتی دارند. گروه آندولین این دانش را به کار خود ادامه داده است تا بتواند مجموعه های سیستم های بام مقرون به صرفه در سراسر جهان را اختراع و بهبود بخشد.