سقف آندولین

آندولین  بامبو سبک و ایده آل برای هر دو خانه و ساخت و ساز است.این ویژگی یک تکنولوژی منحصر به فرد است که ترکیبی از الیاف سلولز و قیر می باشدو می توان آن را بیش از تخته سه لا یا سقف موجود نصب کرد.محصولات با کیفیت و رضایت کاربر بالا، شرکت بام پارس را با محصول  آندولین را به شماره یک در صنعت ساخت و ساز سقف قیر قهوه ای تبدیل کرده است..امروزه میلیون ها نفر از مردم در بیش از 120 کشور در سراسر جهان برای خانه های خود از سیستم های آندولین استفاده می کنند.

سقف آندولین

مزایای استفاده از سیستم های بادی آندولین

صاحبان خانه از سیستم های سقف آندولین برای مزایای متعدد خود قدردانی می کنند:

ورق های قیری و لوازم جانبی سقف مربوطه بسیار سبک وزن هستند (فقط 3 کیلوگرم / متر مربع)، و آنها را سریع و آسان نصب می کند. آندولین برای عملکرد ضد آب خود تضمین شده است. اثبات شده است که سقف آندولین  مقاومت بالایی در برابر باد قوی (تا 260 کیلومتر در ساعت) دارد.

در هوای گرم، مواد به حفظ دمای ثابت و راحت در داخل ساختمان کمک می کند، در حالی که الیاف کامپوزیتی به کاهش نویز کمک می کنند، به خصوص در باران های سنگین.

ورق های قیری ورق آندولین و لوازم جانبی مرتبط نیز 100٪ سازگار با محیط زیست هستند!

سقف آندولین

راحت تر

مقاوم در برابر باد

سازگاربامحیط زیست

سبک وزن

نورپردازی

نصب سریع

بام پارس دارای دانش تخصصی از فرهنگ های سقف محلی، شرایط آب و هوایی و کاربردهای بام است و ما درک می کنیم که مصرف کنندگان و نصب کننده ها از مواد سقف آنها چه انتظاراتی دارند. گروه آندولین این دانش را به کار خود ادامه داده است تا بتواند مجموعه های سیستم های بام مقرون به صرفه در سراسر جهان را اختراع و بهبود بخشد.

 

امروز ما چندین گزینه ارائه می دهیم:

یک سیستم سقف کامل

آندولین چندین لوازم جانبی برای ورق های بام را ارائه می دهد تا یک سیستم سقف کامل برای نصب کننده ها و صاحبان خانه ارائه شود:

• Ridges، Verges و Valleys از همان مواد ساخته شده برای ایجاد یک ظاهر یکنواخت می باشند.

• اتصال دهنده ها به طور خاص برای سیستم های روکش صنعتی آندولین طراحی شده اند تا امکان نصب، افزایش دوام و زیبایی شناسی را فراهم کنند.

• نوارهای فلشینگ و نوارهای فلش برای جزئیات سقف، لوله های تهویه، دریچه ها و پرکننده ها و همچنین پنجره های سقف و فانوس های شیشه ای طراحی شده اند تا مشخصات و رنگ های ورق ساندویچی آندولین را طراحی کنند. ما همچنین پلی کربنات شفاف و یا ورق های PVC را ارائه می دهیم که به نور طبیعی اجازه می دهد تا از آن عبور کند.

سقف آندولین

تکنولوژی آندولین

ترکیب منحصر به فرد

آندولین ورق های سقف دار از مواد قیری ساخته شده و تقویت شده با الیاف سلولز و رزین های ترموستگی هستند. آنها همچنین دارای PPHR، منحصر به فرد، اختصاصی، تکنولوژی قبل از رنگدانه اختراع توسط اندولین.برای دوام بیشتر رنگ، این ورق های بامبو می تواند پس از نصب، رنگ شوند و یا با رنگ باشد.

قدرت تکنولوژی تک لایه

همه ورق های قیری قرقره ای برابر نیستند. طول عمر و عملکرد در شرایط محیطی بستگی به روش های تولید و مشخصات فنی دارد. مواد آندولین به عنوان یک لایه تولید می شود تا عملکرد فنی برتر و تکنولوژی های طولانی تر نسبت به چند لایه را فراهم کند. محافظ تکنولوژی یکنواخت در طول زمان، در برابر تمیزکاری محافظت می کند و سطح ثابت کیفیت را تضمین می کند. در آندولین تیم تولید و تیم کنترل کیفیت ما استانداردهای تولید سازگار را در هر مرحله از فرآیند تولید ارائه می دهد تا کیفیت نصب محصولات با کیفیت بالا را به دست آورد و صاحب خانه ها بتوانند روی آن حساب کنند.

ویدیو سقف آندولین

نمایش چگونگی و طراحی سقف های آندولین در این ویدئو به شما نشان می دهیم که چگونه می توان یک سقف آندولین را برای منزلتان یا محل کار خود نصب نمایید و زیبایی دوچندان به آن دهید.